Vybrat další zboží / Novinky / Zajímá Vás proč výuka angličtiny se Super Simple Písničkami je tak úspěšná?
Doprava ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA NAD

5000,-Kč

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

Připojení k Facebooku
Přihlásit se

Zajímá Vás proč výuka angličtiny se Super Simple Písničkami je tak úspěšná?

Kdo tvoří Super Simple Learning tým?

V roce 2005, učitelé soukromé jazykové školičky Knock Knock English v Tokiu, hlavním městě Japonska, měli problém najít vhodné, jednoduché a současně zábavné učební materiály, které by dokázaly zaujmout jejich malé žáčky. A tak se zrodil nápad, vytvořit si jejich vlastní. Super Simple Learning materiály, oceněné mnohými prestižními cenami, jsou nyní používány ve školách, školkách a domácnostech ve více než 150 zemích světa, jejichž zásluhou se děti učí s jistotou a úsměvem.

Devon

je spoluzakladatelem společnosti Super Simple Songs. Současně je také hlasem, který slyšíte na mnohých Super Simple Learning materiálech. Pochází z Los Angeles v Kalifornii a má vystudovanou psychologii na státní univerzitě v San Diegu. Na havajské univerzitě v Manoi studoval lektorství cizích jazyků a po té zahájil praxi jako lektor v Knock Knock English v Japonsku. Zde si můžete poslechnout rozhovor s Devonem Thagardem o tom, jak a proč vůbec tato CD vznikla a něco o autorovi samotném.

Troy

je spoluzakladatelem společnosti Super Simple Learning. Současně je hlavním skladatelem a producentem veškeré hudby Super Simple Songs a ilustrátorem pomocných karet. Pochází z Nové Scotie v Kanadě a má vystudovanou hudbu na Mount Allisonské univerzitě. Od roku 2000 působí v Japonsku, kde se věnuje výuce angličtiny pro děti, naposledy v Knock Knock English.

Tanja

je nejen ředitelkou sítě jazykových škol Knock Knock English, ale i přispěvovatelem pro Super Simple Learning. Učila angličtinu na střední škole v Nagoji, v Japonsku a byla trenérem učitelů na Aichi Prefecture Board of Education. Vyrůstala ve Washingtonu, v USA a má diplom ze studia druhého jazyka na University of Hawaii v Manoi.

Jeremy

strávil rok v Knock Knock English jako učitel a koordinátor před svým návratem USA, kde je stále velice platným členem Super Simple Songs rodiny. Jeho základnou se nyní stalo Chicago a můžeme si být jisti, že právě nyní vytváří něco hodně kreativního. Mnozí z vás jistě Jeremy ho poznají z jeho legračních videí na You Tube.

 

Výhody Super Simple Písniček:

Tempo Super Simple písniček je pomalé a slova lehce srozumitelná, ideální pro kurzy angličtiny určené dětem (od 1 roku do10 let) nemajícím angličtinu jako první jazyk.

► Super Simple písničky jsou hlavně založeny na TPR aktivitách (děti využívají pohyb, gesta a mimiku). TPR aktivity jsou doporučovány jako alternativní metoda pro děti s poruchou učení. Dle slov autora, ve USA používá s úspěchem mnoho speciálních pedagogů tato CD. Rovněž jsou využívány v USA s kladným efektem pro děti s autismem nebo děti se zbytky sluchu. Písničky mají velmi jednoduchá slova i melodii. To je také důvod proč na Super Simple Songs 3 je více tzv. "slow learn it" versions, než na předešlých albech.

► Super Simple písničky jsou příjemné, melodické a v doprovodu s pohybovými aktivitami, gesty a mimikou  lehce zapamatovatelné.

► Super Simple písničky jsou nenáročné na přípravu učitele (potřebujete jen CD přehrávač, nebo svůj hlas).

► Super Simple písničky pomáhají dětem naučit se základní pojmy a rozvíjet jejich schopnosti jako např. počítání, abecedu, barvy, tvary, jednoduché pokyny, dny v týdnu, časti těla a oblečení.

► Super Simple písničky rozšiřují slovní zásobu a schopnost komunikovat. 

► Super Simple písničky rozvíjejí dětem sebedůvěru (např. „zvládnu zazpívat tuto písničku od začátku do konce, umím napodobit všechna gesta a pohybové aktivity k písničkám“, apod.). WE CAN DO IT!

► Super Simple písničky jsou srozumitelně nazpívané tak, aby Vaše děti slyšely
a rozuměly každému slovíčku.

► Super Simple písničky podporují učení hlásek a kladou důraz na rýmování, které následně dětem pomůže zvládnutí četby v angličtině.

► Super Simple písničky a materiály jsou ideální pro mateřské školky, dětské kroužky, speciálně vzdělávací třídy, ESL/EFL kurzy, pro poslech a hry doma nebo při jízdě autem. 

Víc se dozvíte na oficiálnych strákach - ZDE.