Vybrat další zboží / Vzdělávací anglická CD a DVD / Super Simple Learning / Phonics
Doprava ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA NAD

5000,-Kč

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

Připojení k Facebooku
Přihlásit se

Super Simple ABCs Lower Case (Children´s Book)

Kód: SSLCD9 Produktové číslo: 9780982405659 Výprodej
Výrobce: Super Simple Learning
SKLADEM k odeslání IHNED
Sleva: 30 %
Zlevněno z 349 Kč s DPH (Naše normální cena.)
nyní jen 244 Kč s DPH , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Super Simple ABCs Lower Case (Children´s Book)

56 stran pracovního sešitu formátu A4 nabízí jednoduchou a efektivní cestu pro učitele, rodiče a žáky. Pracovní sešit Super Simple ABCs Lower Case byl vytvořen Super Simple Learning týmem učitelů a byl testován dětmi z celého světa. Dokonce i ti nejmenší žáci budou schopni s tímto pracovním sešitem pracovat!

Každému písmenu abecedy je věnována jedna strana tohoto sešitu. Dítě v prvních krocích procvičuje volné držení tužky, aby si zvyklo na tvar a vizuální podobu procvičovaného písmena, následuje samotné procvičování psaní.

Na konci každé strany na dítě čekají čtyři tematická slovíčka, která rozšiřují slovní zásobu a procvičují aplikaci anglické abecedy. Po procvičení tří písmen abecedy následuje souhrnné opakování, díky němuž si dítě zapamatuje nejen písmena, ale i slova a jejich vizuální podobu.

Pracovní sešit je určen dětem předškolního věku a prvňáčkům. Pracovní sešit je vhodný pro práci v jazykových školách, mateřských a základních školách, ale i pro domácí zábavné procvičování. Navazuje na písničky ze Super Simple ABCs Phonics Fun CD. Je možné s ním pracovat i samostatně.

Více informací:

  • Autor: Devon Thagard a Troy McDonald
  • Doporučený věk: 4+
  • Počet stran: 55 + 1 (strana s nálepkami - 50 barevných nálepek! )
  • Rozměry: 300 mm x 210 mm
  • Vazba: měkká vazba

 

Video ukázka

Specifikace
Váha: 0.235 kg