Vybrat další zboží / O nás
Doprava ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA NAD

5000,-Kč

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

Připojení k Facebooku
Přihlásit se

O nás

Dobrý den, vítáme vás v našem obchůdku. Abyste se u nás cítili jako doma, dovolte, abychom vám ukázali, kdo je vlastně ZuZu a jak se to všechno seběhlo.

Zuzka léta pracovala v Anglii s malými dětmi. Jako chůva měla velice blízko ke svým malým svěřencům, mnohokrát zažívala radost z jejich prvních slov. Měla k dispozici celý promyšlený britský systém didaktických pomůcek, barevných karet a knížek, maňásků, hraček a her, systém rafinovaně rozvíjející kognitivní funkce, globální čtení, matematické představy způsobem, který dětský mozek snadno vstřebá, jelikož je naprosto nenátlakový, hravý a přirozený. A hlavně měla nadšení a jiskru. Patří zkrátka k lidem, které to s dětmi baví. Baví ji se s dětmi učit, hledá cesty, jak jim učení zpříjemnit, ulehčit.

 Jednoho dne se vrátila domů, bohatá zkušenostmi s dětmi v anglickém prostředí, pedagogickým nadšením a nadto kufrem barevných knížek a pomůcek.

Když někoho táhne poslání, nedá se s tím nic dělat. A tak Zuzka začala učit české děti anglicky. Od píky. Neměla metodiku, tak ji hledala, až našla. Neměla dostatečné pomůcky, tak je vyrobila. Společně s přítelem Rendou už léta žijí v pestrém světě písniček, obrázků, maňásků a her. A taky docela fádním světě faktur, zákonů a inspekčních doporučení. Jejich kurzy prošly stovky dětí. A jak ty děti kurzy procházejí, Zuzka s Rendou hledají nové a nové cesty, jak hravou formou dětem pomáhat nabyté znalosti angličtiny udržet a prohloubit.  Za ta léta se z nich stali opravdoví experti. Mají jasný cíl, kterému věří.

Nyní mohou své zkušenosti nabízet dále. Zkrátit cestu případným dalším nadšencům. Nabídnout svůj pracně vypěstovaný, pomletý, zamísený a upečený bochníček všem, kdož mají zájem.

Tak pojďte ochutnat!